Organización


Organización interna

Consejo Escolar


Consejo Escolar



ESKOLA KONTSEILUA / CONSEJO ESCOLAR

Institutuko estamentua

Estamento del Instituto

Partaidetza mota

Tipo de participación

Agintaldiko iraupena

Duración del mandato

ZUZENDARITZA TALDEA / EQUIPO  DIRECTIVO (3)

Agurtzane Vallejo

Behartuta

Karguari atxikituta

Manuela Virto

Behartuta

Karguari atxikituta

Joseba Bilbao

Behartuta

(abotsa baina boturik gabe)

Karguari atxikituta

IRAKASLEAK / PROFESORES (12)

Pilar Galnares

Zozketa 2010

Urte bat

Sorkunde Otxandio

Zozketa 2010

Urte bat

Mª Carmen Alonso

Zozketa 2010

Borondatez

Patricia Alonso de Leciñana

Zozketa 2010

Bi urte

Piedad Aurrekoetxea

Zozketa 2010

Bi urte

Yolanda Plaza

Zozketa 2010

Bi urte

Bego Calero

Zozketa 2010

Urte bat

Jose Bahillo

Zozketa 2014

Bi urte

Kontxi Hurtado

Zozketa 2014

Bi urte

Xabier Gorrotxategi

Zozketa 2014

Bi urte

Idoia Rubio

Zozketa 2014

Bi urte

Libe Amezaga

Zozketa 2014

Bi urte

GURASOAK / PADRES Y MADRES (9)

Luis Angel Perez

2012ko Hauteskundeak

Bi urte

Enrique Moldes

2012ko Hauteskundeak

Bi urte

Maite Ibarra

2012ko Hauteskundeak

Bi urte

Mª Victoria Albizua

2012ko Hauteskundeak

Bi urte

Lorea Morilla

2012ko Hauteskundeak

Bi urte

 

2014ko Hauteskundeak

Lau urte

 

2014ko Hauteskundeak

Lau urte

 

2014ko Hauteskundeak

Lau urte

 

2014ko Hauteskundeak

Lau urte

IKASLEAK / ALUMNOS Y ALUMNAS (9)

Izarra Moreno

2012ko Hauteskundeak

Bi urte

Asier Marin

2012ko Hauteskundeak

Bi urte

Xabier Aresti

2012ko Hauteskundeak

Bi urte

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LANGILE EZ IRAKASLEAK / TRABAJADORES NO DOCENTES (1)

Iñigo Arrieta

2012ko Hauteskundeak

Bi urte

HEZIKETA BEREZIKO ORDEZKARIA / REPRESENTANTE DE EDUCACIÓN ESPECIAL (1)

 

2014ko Hauteskundeak

Lau urte

UDALEKO ORDEZKARIA / REPRESENTANTE DEL AYUNTAMIENTO (1)

Ricardo MARTINEZ

Aukeraketa zuzena 2010an

Urte bat

Equipo directivo

 Directora

Agurtzane Vallejo

Jefe de Estudios

Manuela Virto

Vice Jefa de Estudios

Mªdel Carmen Alonso

Secretaria

Naiara Urzaa

PERSONAL NO DOCENTE Y CON OCUPACIÓN ESPECIAL


LANGILE EZ IRAKASLEAK ETA JARDUERA ESPEZIFIKOAREKIN/ TRABAJADORES NO DOCENTES Y CON OCUPACIÓN ESPECIAL

Langile ez irakaslea edota funtzio berezikoa

Trabajadores no docentes y/o con función especial

Jarduera

Ocupación

IÑIGO ARRIETA VALLEJO

Idazkaritza / Secretaría

LOLA OLABARRIETA ARMAGOITIA

Idazkaritza / Secretaría

JASONE GUENA MATURANA

Atezaintza / Portería

PILAR MARTÍNEZ CALVO

Atezaintza / Portería

ARRATE ELEJABARRIETA ZUBIZARRETA

Laguntzarako hezitzaile espezialista / Auxiliar de educación especial